Acogedor 2 Hab Apto En El Centro

  • 63 μ²
  • 2 υπνοδωμάτια
  • 1 μπάνιο

Το διαμέρισμα Acogedor 2 Hab Apto En El Centro Μάλαγα 63 τ.μ. Παρέχει γρήγορη πρόσβαση σε διάφορα αξιοθέατα της πόλης, όπως το Μουσείο της Μάλαγας, που βρίσκεται σε απόσταση 400 μέτρων. Οι επισκέπτες μπορούν να χρησιμοποιήσουν Wi-Fi για εργασία ή ψυχαγωγία.

Το διαμέρισμα Acogedor 2 Hab Apto En El Centro διαθέτει χώρο καθιστικού, κουζίνα και σαλόνι, καθώς και ανέσεις, όπως ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Αυτό το διαμέρισμα διαθέτει μπιντές, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους για την άνεση σας. Επιπλέον, θα βρείτε στεγνωτήρα μαλλιών και πετσέτες στο μπάνιο.

Το διαμέρισμα Acogedor 2 Hab Apto En El Centro διαθέτει παροχές, όπως πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, τραπεζαρία για τους επισκέπτες.

Το διαμέρισμα απέχει μόνο 7 λεπτά με τα πόδια από την Αλκαζάμπα. Ένα από τα δημοφιλή αξιοθέατα της περιοχής είναι Μουσείο Museo del Vino Malaga που βρίσκεται σε απόσταση 650 μέτρων. Οι επισκέπτες μπορούν να φτάσουν στον Φάρο της Μάλαγα που βρίσκεται σε απόσταση 1 χλμ. Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων Shuttle to Port βρίσκεται σε 300 μέτρα από σας.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Acogedor 2 Hab Apto En El Centro Μάλαγα
Sitito Cervantes Atico
Τιμή μόνο για κινητά

Sitito Cervantes Atico

5.0
Αξιοπρεπές 0 σχόλια
61 μ από το κατάλυμα
USD 72 USD 65
ανά νύχτα
Apartamentos Malaga City Break
Τιμή μόνο για κινητά

Apartamentos Malaga City Break

66 μ από το κατάλυμα
USD 105 USD 95
ανά νύχτα
Malaga Centro. Reformado. Totalmente Equipado.
Τιμή μόνο για κινητά

Malaga Centro. Reformado. Totalmente Equipado.

5.0
Αξιοπρεπές 0 σχόλια
75 μ από το κατάλυμα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο ΜάΛαγας
    13 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Malaga Train Station
    1,8 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Καθιστικό
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας
    • Πυροσβεστήρες

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού βρίσκονται το διαμέρισμα Acogedor 2 Hab Apto En El Centro;
      Το διαμέρισμα Acogedor 2 Hab Apto En El Centro είναι στο κέντρο της Μάλαγα, κοντά σε Puerto de Málaga.
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Acogedor 2 Hab Apto En El Centro;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Acogedor 2 Hab Apto En El Centro περιλαμβάνουν Ιστορικός ΒοταΝικός Κήπος La Concepcion, Playa de la Malagueta καθώς και Γιβραλφάρο.
    • Στο το διαμέρισμα Acogedor 2 Hab Apto En El Centro προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα Acogedor 2 Hab Apto En El Centro περιλαμβάνουν El Pimpi και Restaurante Plaza de Chinitas και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Έχει Ίντερνετ στο διαμέρισμα;
      Ναι, διαμέρισμα προσφέρει Wi-Fi.
    • Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα;
      Αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα είναι 63 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο ΜάΛαγας
    13 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Malaga Train Station
    1,8 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Acogedor 2 Hab Apto En El Centro Μάλαγα

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο